Ahşap Boyama Nasıl Yapılır?

Ahşap boyama nasıl yapılır? Sevgili hanımlar boş vakitlerinizi değerlendirmek isterseniz sizler için eklediğim bugünkü makalemizde ahşap boyaması ve tekniğinin nasıl yapıldığını eklediğim bu kısa yazımızda sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizde el becerinizi geliştirmek isterseniz  bu işi yapabilirsiniz. Kolay gelsin…

ahşap boyama nasıl yapılır 1 Ahşap Boyama Nasıl Yapılır? ahşap boyama nasıl yapılır 2 Ahşap Boyama Nasıl Yapılır? ahşap boyama nasıl yapılır 3 Ahşap Boyama Nasıl Yapılır?

 

Ahşap boyama son yıllarda kadınların en çok ilgi gösterdiği alanlardan biri. Bu alanda pek çok boyama tekniği kullanılıyor. BUnlardan en kolayı ve tercih edileni ise one stroke. Gelin hep beraber b u tekniği inceleyelim:

One stroke, tek fırça darbesi ile yapılan boyama stilidir.One stroke,akrilik dekoratif boyaların fırçaya çok yüklenmesi ile çalışılır.Çekici ve daha az yapılanmış,serbest boyamaya yönlendiren bir stildir.Çabuk sonuçlar almak isteyenve şablon takibi yapmak istemeyen deneyimli ressamlar da,one stroke tercih ederler.One stroke’un kendiniz için de ne kadar basit olduğunu görüncesizde heyecanlanacaksınız.Hayal etmek, renkleri karıştırmak ve aydınlatmak hepsi one stroke ‘ta var.

İşi öğrendikten sonra bir gül desenini 3-5 saniye de oluşturmanız mümkündür.Ancak deseni oluşturacak beceriye onlarca kez çalışma şablonunun üzerine benzerini yapmanız gerekecektir….

Bir önceki yazımız olan Yeni Dantel Tepsi Örtüleri başlıklı makalemizde yeni dantel tepsi örtüleri, yeni dantel tepsi örtüsü modelleri ve yeni dantel tepsi örtüsü örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

0
pixel Ahşap Boyama Nasıl Yapılır?0
  

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>