Kara Turpun Faydaları Nelerdir?

Kara turpun faydaları nelerdir? Kara turpun  öksürüğe faydası var. Bugünkü makalemizde kara turpun öksürüğe faydasının neler olduğunu ve  kara turpun  balla karıştırmasıyla nasıl öksürüğü kestiğini eklediğim  bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyorum.. Eklediğim bu yazımızı okuyup bilgi edinebilirsiniz..

kara turpun faydaları nelerdir 1 Kara Turpun Faydaları Nelerdir?

 

BU mucizevi karışım özelikle kış aylarında seyreden inatçı öksürükler için birebirdir. İş te size bu karışımla hazırlayacağınız bir tarif:

1 adet turpu rendeleyin içine hakiki bal koyun ve bir tülbentin içine koyun. bu tülbenti yüksekçe bir yere asın ve altına bir kase koyun. akşamdan hazırladıysanız sabaha kadar süzülmesi için bekletin. ve süzülen bal -turp suyu karışımını küçük büyük hiç yaş sınırı olmadan herkes içebilir.Sağlıklı günler dileriz…

Bir önceki yazımız olan Siyah Mantar Neye İyi Gelir başlıklı makalemizde siyah mantar faydaları nelerdir, siyah mantar nedir ve siyah mantarı neye iyi gelir hakkında bilgiler verilmektedir.

0
pixel Kara Turpun Faydaları Nelerdir?0
  

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>