Kolay Ev Dizany Dekorasyonu

Evinizi kolaylıkla dekorasyon yapabilirsiniz. Bunun için fazla pahalı eşyalar olması şart degil . Bugünkü makalemizde sizlere yardımcı olabilmek için araştırdımız kolay ev dekorasyonunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizlerde evinizi kolaylıkla evinizi dekorasyon yapabilirsiniz. Hem güzel bir görünüm verebilir , hemde çok şık ve şirin bir görünüm elde edebilirsiniz.Evinizi dekore etmek istiyorsanız bunun en kolay va basit yöntemi online olarak dekorasyon sitelerini gezmekle başlamaktadır. Dekoratörlerin bir çoğuda bu şekilde yapmaktadır. Yaratıcı olup olmamak sedece sizin elinizdedir. O sizin hayalinizdeki evi yapmanız çok basittir aslında sadece ip uçlarını almayı beklemelisiniz. İyi bir ev dekorasyonu yapmak için;

*Mobilya satın almak için ucuz ve dekoratif ürünler keşfetmek gerekir.

*Dekorasyon fikirlerini bizim sitemizi gezerek biraz ip ucu ala bilirsiniz.

*Düzen için ise hangi odanıza dekorasyon yapcağınızı daha önceden kararlıştırmanız gerekmektedir.

*Sitil, dekor ve dekorasyon için dekorasyon videoları izleye bilir veya kitapları okuya bilirsiniz.

kolay ev dekorasyonu 1 Kolay Ev Dizany Dekorasyonu

kolay ev dekorasyonu 2 Kolay Ev Dizany Dekorasyonu

kolay ev dekorasyonu 3 Kolay Ev Dizany Dekorasyonu

*Evdeki duvarlarınızı mümkün olduğunca boş bırakmamaya çalışın. Gerektiğinde çok verimli kullanılabilen yüzeylerdir. Ayrıca duvarlarınızda farklı askı çeşitleriyle, pek çok eşyayı ortadan kaldırabilir boş alanlar yaratabilirsinz.

*Evde vazo eksik ise çiçek tüplerini kullanabilirsiniz. Küçük oldukları için, çiçekler sığmaz ise, birkaçını hoş renkte bir kurdele ile birbirine sıkıca bağlayarak kullanabilrsiniz.

* Mutfağınızda değişiklik yapmak istiyorsanız en çok kırmızı ve beyaz kullanın.Mutfağınızda kırmızı ve beyazı yan yana kullanarak değişik ortamlar sağalayabilir ve içiniz açılacak.

*İri gül desenli sofra takımlarınız varsa değişik çiçeklerle birlikte kullanarak, bahçenizde veya balkonunuzda çok hoş sofralar uygulayabilirsiniz.

*Her şeyden saksı olmaz diyorsanız bu yanlış bir fikir olur. Balkonunuz için, çatlak saklama kaplarını veya kupanızı hoş renkli kağıtlarla süsleyerek saksıya dönüştürebilir ve balkonunuzda hoş bir ortam yaratarak çayınızı içebilirsiniz…

kolay ev dekorasyonu 4 Kolay Ev Dizany Dekorasyonu

kolay ev dekorasyonu 5 Kolay Ev Dizany Dekorasyonu

kolay ev dekorasyonu 6 Kolay Ev Dizany Dekorasyonu

*Meyveleri servis ederken farklı bir yol deneyebilirsiniz. Servis tabaklarının yerine lokumluk veya şekerlik tabağını kullanarak servis yapabilirsiniz.

*Evinizde seramik saksılara dikeceğiniz lale soğanları, evinizi harika dekoratif gösterecektir.

*Farklı desenlere sahip kırlentlerle kanepenizi, oturma grubunuzu renklendirin. Aynı kırlent ve yastık uygulamasını balkon veya terasınızda kullanarak, hoş oturma köşeleri yapabilirisiniz.

*İstediğiniz renge boyayabileceğiniz ahşap duvar , raflarla ve bir berjer koltuk ile, kendinize için çok güzel bir okuma köşesi yapabilirsiniz.

*Yatak odanızda uygulayacağınız değişim yatak örtünüzü iri yapraklı desenli kumaşlardan seçerek odanızda egzotik bir hava yakalayabilirsiniz.

*Çok sevdiğiniz çiçek desenini, çay takımınızda, oturacağınız mindere kadar her yerde kullanarak, evinizde sabit bir tema yakalayabilirsiniz…

kolay ev dekorasyonu 7 Kolay Ev Dizany Dekorasyonu

kolay ev dekorasyonu 8 Kolay Ev Dizany Dekorasyonu

 

 

Bir önceki yazımız olan 2013 Asma Tavan Modelleri başlıklı makalemizde 2013 asma tavan dekorasyon, 2013 asma tavan dekorasyonu ve 2013 asma tavan modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

0
pixel Kolay Ev Dizany Dekorasyonu0
  

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>