Kurt Üzümünün Faydaları

Bugünkü makalemizde  sizler için araştırdığımız kurt üzümünün faydalarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Her meyve yada sebzede ve bitkide bulunan her deva vardır. bizde elimizden geldiğince sizlere bu güzelliklerin sağılığınız için sizlere hangi faydaları olduğunu sizler için araştırıp ekliyoruz. bu bilgiyi siz okurlarımızla paylaşmak  istiyorum. Sağlıklı Günler Dileriz…

kurt uzumu 1 Kurt Üzümünün Faydaları
Kurt Üzümü yani Goji yemişleri çok hassas olduklarından elle toplanmıyor, dalları duttan biraz daha nazikçe sallanarak dökülmeleri sağlanıyor. Meyvenin tazesi sadece yetiştirildiği bölgelerde tüketilebiliyor, genellikle meyve suyu ya da kurutulmuş olarak pazarlanıyor.

Herbalistler tarafından karaciğeri korumak, görüş bozukluğuna yardımcı olmak, bacakları güçlendirmek, bağışıklık sistemini desteklemek ve anti-aging olarak kullanıyorlar. Bu üzümlerde, gözün retinasını koruyan karoten içeren maddeler bulunuyor.

 

Bir önceki yazımız olan Bitki Çaylarının faydaları başlıklı makalemizde bitki çayı tüketimi, bitki çaylarının faydaları nelerdir ve bitki çaylarının faydası hakkında bilgiler verilmektedir.

0
pixel Kurt Üzümünün Faydaları0
  

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>