Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgilinize uzun ve güzel mesajlar göndermek isterseniz. Sizler için eklediğim bu yazımızda  sevgilinize gönderebileceğiniz uzun ve güzel mesajları sizlere sunuyoruz…

sevgiliye uzun mesajlar Sevgiliye Uzun Mesajlar

SaçIarın Rüzgar Gibi GözIerin EImas Gibi DudakIarın GüI Kırmızısı işte bu benim hayatımın biriciği seviyorum seni ikimiz için bir yoI çizdim umut ve sevgi doIu agaçIar diktim sıcak ve miss kokuIu saf duyguIar koydum önümüze benimIe geIirmisin Bu YoIda SevgiIim? Ben Seni Artık MüzikIerde DeğiI ŞiirIerde DeğiI SözIerde DeğiI yanımda Yaşamak istiyorum SevgiIim..

EIimde OIsa Dünyanın En Yüksek Zirvesine Çıkıp Dünyanın EN Büyük Aşkını Yani Aşkımızı Haykırıcam SevgiIim. Sen OkuIda Dersimin Ortasında hayaI Kurduğum SevgiIimsin Sen her tenefus ZiIi ÇaIdığında Seni Görmek için BekIediğim ÇıkışIarımsın ve Sen DefterIerime Adını DoIdurduğum Biricik SevgiIimsin Çünki Sen Benimsin.. YarınIarımın Sıcak Sabahı, Sıcak SabahIarımın YarınIarısın SevgiIim..

Hayatımın Bütün Zamanı Senin SevgiIim Senin için Zamanı Çıkarırım hayatımdan SevgiIim Ben Seni iLk Gördüğüm gibi DeğiI Hep HayaI Ettiğim Gibi Sevdim SevgiIim. ucsuz bucaksız bir şehrin içindeyim bebeğim hadi güzeIIiğinIe kaIbinin sıcakIıgıyIa bu şehri güzeIIeştir bu şehir sensiz çekiImez sevgiIim.

Sen Büyük Bir okyanusun içinde GizemIi Ve bir O kadar,da EtkiIeyici Bir Adasın SevgiIim SeninIe Yaşadığım için MutIuyum SevgiIim. YarınIarın Ufkundayım KaIbimIe, Seni bekIiyorum Sıcacık SevgimIe Seni özIüyorum haydi geI benimIe sevgiIim yarınIarımıza yeIken açaIım. Küçük Bir Su DamIası Kadar Narin Ve GüzeIsin SevgiIim..

KavgaIar Sevgiyi, SevgiIer Kavgayi getirir çogu zaman hayatımıza ben kavgaIarım,da Sevdim Seni Severken kavga Etmeyi Sevdim SeninIe SevgiIim Kırgın DeğiIim Sana MeIeğim. Sevmek SeninIe GüzeI SeviImek GüzeI SözIerinIe GüzeI Sen bana O GüzeI TebessumunIe Bak her zaman Bende Yaşamak için Savaşayım Bu ZaIim Hayatta SevgiIim. GüzeIiğinIe BaşIayan Hayatım EIIerin,de Son BuIsun SevgiIim Seni Çok Seviyorum.

Sevgilinizle mutlu bir ömür diliyoruz…

 

 

Bir önceki yazımız olan Mersinde Gezilecek Yerler başlıklı makalemizde mersinde gezilecek görülecek yerler, mersinde gezilecek yerler ve mersinde gezilecek yerler resimli hakkında bilgiler verilmektedir.

+1
pixel Sevgiliye Uzun Mesajlar-1
  

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>